З теплом у серці та шаною в думках Дякуємо за теплу допомогу від ГО “АМІ-Схід” в особі найкращого друга та партнера нашої ГО, Татьяна Баранцова, в наданні конвекторів та бактерицидного рециркулятора, які будуть вкрай важливі для обігріву приміщень Центру реабілітації у Дніпрі Сєвєродонецького хабу, де надають допомогу діткам з інвалідністю.
Прилади придбані для занять дітей та молоді з інвалідністю родин ВПО, якими опікується ГО ДАР в Дніпрі.
Працюємо за підтримки:
Global Fund for Children #Global_Fund_for_children
ГО Луганська обласна організація «Амі – Схід»
МО “Світ України”/IO of IDPS disabilities “Word Ukraine”
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/407718422_762635995903975_6687703777608390928_n.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/407801681_762636125903962_5556044325358708331_n-461x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/407910557_762636059237302_46698299914145431_n-461x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408767821_762636235903951_5145790872578163303_n-461x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/407885252_762636302570611_3985281978997270017_n-1024x461.jpg)