ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Європейський форум інвалідів (EDF) оголошує відкритий конкурс заявок на участь у щорічному фотоконкурсі 2023 року.  

Жінки та дівчата, особливо з обмеженими можливостями, незмінно залишаються позаду в різних аспектах життя. На всіх етапах життя жінки зіштовхуються з випадками дискримінації, так і з можливостями для зростання, проблемами і досягненнями, які формують їх життєвий досвід. 

Фотоконкурс EDF 2023 “Долаючи бар’єри історії голоси жінок та дівчаток з обмеженими можливостями” спрямований на те, щоб спонукати учасників представити зображення, які руйнують стереотипи та упередження, що оточують жінок з обмеженими можливостями з різних культурних, соціальних і / або етнічних контекстів. 

Ми шукаємо фотографії, що відображають їх повсякденне життя, боротьбу і досягнення, що охоплюють широке коло тем, включаючи гендерну і соціальну рівність у: 

Цей конкурс відкрито для всіх, хто бажає зробити свій внесок у висвітлення розширення прав і можливостей жінок та дівчаток з обмеженими можливостями по всьому світу. Ваша фотографія може посилити їх голоси і показати їх історії. 

Хапай фотоапарат і знімай. Відправляй свою фотографію прямо зараз! 


Призи

Три остаточних номінанти отримають: 


Як взяти участь? 


Хто може подати заявку?

Громадяни або резиденти ЄС / ЄЕЗ всіх віків, вступний внесок не стягується. Участь індивідуальне, а не як організації.


Що ви можете уявити?

Усі учасники повинні надати наступні три реквізити:

1. Одна оригінальна фотографія з високим дозволом (300 точок на дюйм) з описом зображення.
Дозволено: редагування, фільтри, вбудовані ефекти камери.
Не допускаються: колажі (більше однієї фотографії), водяні знаки, текст або інші елементи, додані до фотографії.

Є короткий опис англійською мовою, включаючи ім’я автора, і місто і країну, де була зроблена фотографія.

2. Підписана копія Дозволу на права.

3. Необхідні два підписи, одна від особи, зробив знімок, і одна від особи (осіб), зображеного НА знімку.
Учасники, які фотографують дітей, переконайтеся, що вони отримали і надали нам письмову згоду батьків / опікунів цієї дитини.

Фотоконкурс 2023 – Авторизація прав (документ Word)


Авторські права

Всі роботи повинні бути оригінальними, і учасник повинен бути або єдиним власником або одержувачем авторських прав. Беручи участь у конкурсі, учасники зберігають повні авторські права на свої зображення.

Однак учасники також надають Європейського форуму інвалідів право публікувати і демонструвати завантажені фотографії.


Як будуть відібрані фотографії / матеріали?

Всі фотографії перевіряються на відповідність правилам конкурсу, перш ніж бути прийнятими і потрапити в шорт-лист. Після того, як фотографія буде розглянута, учасники отримають електронний лист з повідомленням про те, чи була вона прийнята або відхилена. Всі фотографії можуть бути включені в онлайн-альбом і використані в соціальних мережах EDF і комунікаційних кампаніях.


Судді конкурсу

До складу журі увійдуть член Комітету Правління EDF, член Жіночого комітету EDF, два співробітники EDF, а також два професіонали в галузі мистецтва. Роботи будуть оцінюватися на основі наступних критеріїв:

Роботи, які є образливими, порочать або непристойними, або які розкривають непотрібну особисту інформацію, також будуть відхилені від участі в конкурсі.


Вибір переможців

Буде проведено відбір з 20 фіналістів, які будуть представлені онлайн і в соціальних мережах. Рішення журі є остаточним, і ніяка листування з ним не буде вестися з приводу його рішення. Після закінчення періоду відбору журі переможці будуть повідомлені електронною поштою. 


Прийняття Правил Конкурсу

Беручи участь у конкурсі, його учасники погоджуються дотримуватися Правила конкурсу, включаючи згоду з наданням авторських прав EDF. 


Взаємоповага

Чесність і повага є основою конкурсу. Будь-який учасник, обґрунтовано підозрюваний у шахрайстві, буде дискваліфікований з конкурсу, а його роботи видалені. Листування з цього питання вестися не буде. 


Документи

Ці документи завантажуються безпосередньо на ваш комп’ютер.