ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Впродовж березня та квітня цього року Урядовим уповноваженим з прав осіб з інвалідністю Тетяною Баранцовою здійснюється робота щодо організації евакуації за кордон людей з інвалідністю та маломобільних осіб з різних областей України.

Так, завдяки злагодженій роботі Львівської та Донецької обласних військових адміністрацій, Міністерства соціальної політики, Національної соціальної сервісної служби та Товариства Червоного Хреста України 221 підопічних комунальної установи “Бахмутський психоневрологічний інтернат” евакуйовані до Італії та Латвії, які перебувають там у повній безпеці.

5 – 6 квітня Офісом Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю організовано евакуацію людей з інвалідністю з Львівської області (80 осіб до Італії, 141 особа до Латвії).

“Така допомога для найуразливіших категорій людей з інвалідністю була здійснена завдяки запрошень Croce Rossa Italiana – Italian Red Cross (Італія) та Gunta Anca – керівника громадської організації SUSTENTО  (Латвія) та за їх підтримки.  Вирішені всі питання щодо супроводу, необхідного харчування, медичного забезпечення підопічних будинку-інтернату у дорозі, а також надання їм необхідних соціальних та медичних умов проживання за місцями їх тимчасового перебування до повернення в Україну”, – прокоментувала Урядовий уповноважений з прав осіб з інвалідністю Тетяна Баранцова.