ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Спілка Робітничих Самаритян Німеччини (ASB) займається реалізацією заходів гуманітарного реагування в Україні з 2014 року. Протягом 2014-2018 років проєктні заходи для внутрішньо переміщених осіб здійснювались у тісній співпраці з місцевим партнером ASB – Спілкою самаритян України (ССУ). У 2018-2019 роках ASB надавала гуманітарну допомогу постраждалому від конфлікту населенню у 5-кілометровій зоні від лінії розмежування (підконтрольні уряду території Луганської та Донецької областей) у партнерстві з ACTED та ССУ. З червня 2019 року ASB здійснює гуманітарну діяльність в зоні конфлікту як безпосередньо, так і через свого місцевого партнера, ССУ. Проєктна діяльність фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини.

ASB_de: “Два роки екстреної допомоги Україні – Ми твердо на боці України!
ASB активно працює вздовж лінії зіткнення в Україні з 2015 року. Одразу після вторгнення Росії у 2022 році ASB розширила свою підтримку по всій Україні.

Лише у 2023 році ми змогли допомогти понад 250 000 людей разом із нашим місцевим партнером, Товариством Українських Самарян (@ssu_kyiv). Окрім роздачі продуктових та гігієнічних наборів та фінансової допомоги на придбання палива, постраждалим українцям, зокрема, надають допомогу в соціальних центрах, школах, а для людей з обмеженою мобільністю – також вдома.

Російські ракети завдають ударів по багатьох регіонах країни майже щодня. Зокрема столиця Київ регулярно обстрілюється. Спільно з Союзом Українських Самарян (ССУ) працювали два пункти обігріву для населення. Тут люди можуть знайти притулок, поїсти гарячої їжі та зарядити електронні пристрої, якщо їхні будинки постраждали або були повністю зруйновані атаками.

Наше повідомлення як ASB чітке: ми твердо стоїмо за Україну. Ми допомагатимемо з проєктами екстреної допомоги, поки Росія не припинить цю жорстоку війну. І ми продовжуватимемо допомагати скрізь, де це буде потрібно. Це наша обіцянка Україні!

Вашою пожертвою ми вже змогли допомогти багатьом людям в Україні, дякуємо вам за це! Будь ласка, продовжуйте підтримувати нашу роботу в Україні пожертвою: https://www.asb.de/spenden-stiften/online-spenden