Олег Соколов: “Волхви, ті, що принесли дари немовляті у яслах, були, як ви знаєте, надзвичайно мудрі люди. Вони винайшли звичай робити різдвяні подарунки…
Підтримуємо хороші традиції мудрих людей і даруємо діткам подарунки до різдвяно-новорічних свят.
Щиро дякую Тетяні Баранцовій, Global fund for children, ГО ЛОО АМІ-Схід, МО “Світ України” за солодкі подарунки!
Сьогодні їх отримали дітки в Інклюзивно-ресурсному центрі в м. Балті, Одеської області.
Радіємо разом з дітлахами і нехай наші серця наповнюються радістю і вірою в майбутнє, вірою в перемогу світла над темрявою, добра над злом. У перемогу України! Шануймося!”
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/414339222-1024x724.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/413047161-665x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/414493938-771x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/414635766.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/414684982.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/414687795-1024x719.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/414692087-592x1024.jpg)