Діти, які постраждали від війни, отримали подарунки, про які розповідали Святому Миколаю.
Підвищили рівень психоемоційного стану та рівень справжнього дива на максимум 💕
Global Fund for Children, Станично Луганска селищна ВЦА, АМІ- Схід, МО “Світ України”/IO of IDPS disabilities “Word Ukraine”, Управління молоді та спорту Луганської ОДА, КУ “Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ”
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408690048_6944476488945249_2369198900164591289_n-576x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408685987_6944476165611948_6603912914496230921_n-768x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408905890_6944476615611903_7233273555627374381_n-576x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408738624_6944476368945261_7485535365107833121_n-576x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/408753145_6944476285611936_7554781053277871485_n-768x1024.jpg)