Покровський ЦКРОІ Милосердя: “Від імені кожного вихованця виносимо щиру подяку Спілці самаритян України Київське Oб’єднання, організації АМІ-СХІД та ЛОЦ соціокультурної адаптації молоді з ОФМ за привітання у вигляді подарунків за участь у конкурсі малюнків “Зима-чарівниця”.
Спасибі вам за свято, яке ви подарували дітям.
Бажаємо вам здоров’я, мирного неба, матеріального добробуту.
Нехай ваша доброта та щедрість повернуться до вас сторицею.
Разом до ПЕРЕМОГИ!”
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/424656922_357107063898014_8867925784621744208_n.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428597407_357107783897942_7381538578110683490_n-564x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428598520_357107727231281_7314222805012375832_n-500x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428599812_357107427231311_6032304913078945070_n-1024x691.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428600977_357107750564612_780772239155967533_n-1024x518.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428603085_357107673897953_8701897996019776492_n-576x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428605120_357107470564640_2623900918086414412_n-1024x645.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428606943_357107593897961_4422863784889549779_n-1024x637.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428609211_357107627231291_8836734609885810514_n-1024x524.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428610811_357107710564616_4844191561105130043_n-539x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428611395_357107690564618_4631277132962782096_n-589x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428617368_357107740564613_6370423921477827869_n-576x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/02/428618187_357107540564633_397617350597202452_n-627x1024.jpg)