Хочемо висловити глибоку подяку за можливість навчання в Академії по захисту прав осіб з інвалідністю. Це був незабутній досвід, який надав нам з чоловіком багато корисної інформації та навичок, які ми в подальшому будемо використовувати у повсякденному житті нашої організації.
Ви робите значущу роботу, допомагаючи людям з інвалідністю знайти своє місце в житті та боротися за свої права.
Крім того, хочемо передати наші найщиріші вітання Inari Melbardе з нагоди дня народження. Її представництво в команді SUSTENTO допомагає надавати ще більше ініціатив та розвитку.
Щиро вдячні за підтримку та відкритість вашої організації. Бажаємо натхнення та енергії у вашій важливій місії.
З повагою, ГО “Асоціація осіб з інвалідністю “Добродія в дії” – Ольга та Вадим
P.S. Ми вже дома. В нас дуже багато снігу.
Приїхали додому і згадали, що хотіли купити Латвійської кави та забули 🙂
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-05_08-37-08-934-473x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-05_08-37-08-883-473x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-05_08-37-08-831-473x1024.jpg)