Мільйони українських родин знайшли прихисток від війни за кордоном. Їх життя різне, умови різні, можливості іноді мінімальні. Всіх об’єднує потреба у збереженні мови, українських традицій, історії де б не були. Відчути свято для українських діток в Німеччині місто Wittenberge допомогла Міжнародна організація переселенців з інвалідністю “СВІТ УКРАЇНИ” за великої допомоги Марина Толокова та Irina Korol.
Підтримуємо українських діток в кожному куточку світу! ![💌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/3/16/1f48c.png)
Якщо ви відчуваєте потребу у створенні свята для Українських діток, які з родинами вимушені шукати прихисток за кордоном – зв’яжіться з нами ![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/3/16/1f91d.png)
![💌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t35/3/16/1f48c.png)
![❗](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t52/3/16/2757.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta2/3/16/1f91d.png)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/413957962_3233110990331935_2164907957725085595_n-1024x680.jpg)