Ми продовжуємо нашу неймовірно важливу співпрацю з талановитою Ksusha Litvak! На цей раз рюкзачки від Artichoke Art Studio приїхали в Чортківський МКЦ осіб з інвалідністю “Дорога в життя” та КУ “Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ”!
Творчий вміст рюкзачків дасть дітям можливість проявити себе в малюванні, погратися сенсорною іграшкою та поласувати солодощами.
Незмінно дякуємо Новій Пошті за швидку і зручну пересилку.
Глибоко вдячні за допомогу та опіку Tetiana Barantsova!
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438706147_819617890202227_85913410711920830_n-1024x577.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438255332_1715047142352294_2808121141570625742_n-576x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438714745_819618040202212_5709370372953660452_n-768x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438711384_819618000202216_897905998858281467_n-768x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438737341_819618056868877_3435231472816400079_n-768x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438833036_819618083535541_1288184570674538669_n-768x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/04/438229916_1715047095685632_4493476440044002686_n-1024x576.jpg)