ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Наш безпереривний марафон підтримки дітей, які знаходяться в важких ситуаціях, триває!

Мила, прекрасна, талановита 💞 Ksusha Litvak 💞 створила дивовижні рюкзачки для українських діток! Вони поспішали в Україну до Нового року із США з художньої студії Ксенії Літвак. Рюкзачки складені з неймовірною любов’ю та турботою!

Творчість – це краще, що може відволікти від суму, переживань, навіть під час сирен, навіть в укритті! Дякуємо, Ксенія, за величезний вклад в піднесення психоемоційного стану маленьких українців!

Алла Василишин: “Різдвяні та новорічні свята – це казковий період для малечі. Вони чекають на дива і подарунки від Миколая (напевно, десь глибоко в душі і дорослі теж чекають особливого Божого дива – миру для нашої країни). Мої дітлахи теж отримали свої подарунки, за які щиро хочу подякувати Татьяна Баранцова, ГО ЛОО АМІ-Схід та МО СВІТ УКРАЇНИ. В такий складний період, який переживає наша країна, вони знаходять сили і можливості надавати неоціненну допомогу діткам з інвалідністю, ВПО, сиротам, і багатьом іншим малозахищеним верствам населення.

Окремо хочу подякувати Ксенії Литвак за чудове оформлення рюкзачків. Спасибі за ваш труд, милосердя та все те добро, яким ви запалюєте душі дітей вірою у казку”.

Місто Бородянка. Хлопчики з постраждалих від війни родин-переселенців. Так сталося, що це їх перші рюкзачки, але ж погляньте з якою купою сюрпризів та подарунків всередині! 💞

Велика подяка Yuliya Chalaya, Liza Yanovich, Нова Пошта!

Організатори: IO “Word Ukraine”, АМІ-Схід, ЛОЦ Адаптації Молоді з ОФМ.

Разом з Наталія Кулик, Алла Волобуева, Віталіна Клапцуняк, Oleksandr Voloshynskyy, Екатерина Безгинская, Антон Волохов, Евгения Ратихина.