ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Gunta Anča 💓 Sustento 💓 Niyara Chubarova 💓 Iveta Neimane 💓 Mēs pateicamies par jūsu draudzību, par atbalstu, par jūsu siltumu!

За підтримки Gunta Anca ми в перші дні війни вивезли 18 людей, серед яких діти, в тому числі з інвалідністю, жінки з інвалідністю, жінки похилого віку. Після недільної небезпечної та важкої дороги, люди були розміщені з любов’ю та турботою у Andris Berzins. Весь час Gunta супроводжувала дистанційно, організовуючи зупинки, харчування, проживання в Польщі, Литві. Потім була всебічна допомога виснаженим людям з отриманням візків, ліків, медичних консультацій.

Через 2 місяці розпочалася евакуація будинку інтернату з Бахмуту. Надважкі люди, вразливі, налякані безмежно. Gunta організовувала автобуси, супровід, ковдри, ліки, засоби особистої гігієни, розміщення, супровід протягом всього часу як наші українці знаходяться в Латвії.

Знову евакуація 32 дітей з інвалідністю зі Святогірського пансіонату, де вони жили від 2014 року. Gunta піклувалася, щоб Юрмала прийняла наших діток.

Потім були вантажі гуманітарної допомоги, завдяки яким ми змогли обладнати центри тимчасового проживання евакуйованих людей з інвалідністю у Львові, Закарпатті, Дніпрі.

В листопаді 2023 найважчі постраждалі родини отримали найнеобхідніше за потребами індивідуальними, і їм вистачить цього на декілька місяців. Gunta Anca поряд завжди!

Коли ми у важких відрядженнях їдемо тисячу кілометрів в день по дорогах Європи, з моніторингами, допомогою для вразливих українських родин, я телефоную Gunta з Чехії – адже лопнуло колесо, а я невідомо де і немає допомоги, немає СТО, ніхто не зупиняється.

Я сама за кермом. Ми з чоловіком з вантажем для українських дітей з інвалідністю в Словаччині. Раптом трапилося щось з проводкою в машині. Димить… А ми вдвох на візках, в темноті, в пустоті, і жодне авто не зупиняється. Знову я пишу Gunta, і вона поряд!

А потім Ризька Академія! 💓 Скільки необхідного, позитивного, професійного, людського, теплого, доброго отримала наша команда в прекрасній Латвії.

Gunta, Sustento, Andris, Латвія – дякую за Вашу потужну допомогу та серця ❤💞