ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Тема третього робочого дня Ризької академії – освіта, від початкової школи до університету. І найголовніше питання, чи доступна ця освіта всім – включно з дітьми та молоддю з особливими потребами? Знайомство з інклюзивними освітніми можливостями та послугами, які пропонують у школі.

Ми мали можливість відвідати два освітні заклади у Ризі. Першим відвідали будинок науки Латвійського університету. Тут нас приємно вразили ретельно продумані можливості для студентів, зокрема, безкоштовне користуватися ноутбуками. Також привернула увагу архітектурна доступність для людей з інвалідністю, особливо для тих, хто пересувається на кріслах колісних.

У другій половині дня ми відвідали Технікум туризму та креативної індустрії. Сама будівля вражала своїм сучасним дизайном. Ми також звернули увагу на доступність будівлі та внутрішніх приміщень. Тут студенти мали можливість не лише засвоїти нову професію за допомогою новітніх технологій, але й отримати практичні навички, такі як готування смаколиків, приготування канапок та інші практичні навички.