В липні у співпраці із Офісом Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю за ініціативи Gunta Anča , голови Латвійської організації Sustento відбулася нарада, щодо організації цілеспрямованої допомоги найвразливішим категоріям людей з інвалідністю в Україні.
Були визначені головні потреби людей з інвалідністю у важкі часи війни, проведені консультації із громадськими організаціями, логістика допомоги.
Наші латвійські друзі за підтримки European Disability Forum доклали безліч зусиль, щоб зробити цю програму підтримки реальною, вже сьогодні вантаж з найнеобхіднішим зайшов у Дніпро.
Організація SUSTENTO The Latvian Umbrella Body for Disability Organisations відправила гуманітарну допомогу в м. Дніпро для людей з інвалідністю з Луганщини та для громадської організації “Океан Добра” (Ольга Волкова), в рамках проєкту по допомозі людям з інвалідністю в Україні під час війни (проєкт European Disability Forum, який є профінансований грантом від міжнародної організації Christian Blind Mission).
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/399276985_6826268707432695_9129866619199877816_n-1024x644.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/399529778_6826268624099370_5557245737219606058_n-768x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/399241345_6826268520766047_1191928724442994636_n-1024x768.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/399273076_6826268380766061_6160012270757546851_n-1016x1024.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/399147019_6826268257432740_4442063283197497405_n-1024x577.jpeg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/11/399205807_6826268117432754_7701549485198731449_n-1024x576.jpeg)
Також безмежно дякуємо товариству “Tavi draugi” з Латвії за надзвичайно швидку доставку вантажу до міста Дніпра.
Крім цього, окремо від проєкту, разом з цим вантажем була доставлена допомога 6 вразливим українським родинам з інвалідністю, які мають діток та пережили важку евакуацію.
Ця допомога надійшла від шведських представників організацій Lions Club International та Rotary Club International.
Логістика та організація отримання допомоги SUSTENTO в Україні: ГО Світ України, ГО АМІ- Схід.
Дякую за всебічну співпрацю та допомогу Луганській ОДА, Управління молоді та спорту Луганської ОДА, ЛОЦ молодіжних ініціатив, ЛОЦ адаптації молоді з інвалідністю.
Разом з Анна РяснаяNiyara Chubarova