ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Разом з Global Fund for Children, АМІ-Схід, МО Світ України летять дитячі мрії до Святого Миколая 🎅 – а наша команда тримає кулачки, щоб все заповітне, задумане збулося, і привітання долетіли до віддалених міст та селищ! Працюємо разом з ельфами!

💓 Мета – піднесення настрою та гарних емоцій, створення зимових чарівних подій для дітей вразливих категорій, дітей, які пережили психологічні травми, спричинені війною.

Наскільки потужна психологічна підтримка дітей. 💓 Діти в листах проговорюють про те, що болить, про те, чого очікують та про що мріють.

Дякую, прекрасна команда чарівниць та чарівників – ні в день, ні в ночі не стихає наш робочий чат, адже Свято наближається! 🎅🎅🎅

Оформлюються замовлення, формуються посилки, особисте звернення Святого Миколи до дитини, Нова пошта переймає естафету.

Дуже багато діток з Луганської, Донецької, Сумської, Запорізької областей. Їх листи особливі, до сліз.

💓 Дякуємо за натхнення Мальтійська служба допомоги, Посольство Суверенного Мальтійського Ордену в Україні/Embassy SMOM Ukraine 💓

💓 Дякую всім, хто долучився до Акції “Листи Святому Миколі”:

#РАЗОМ ГО Луганська обласна організація «Амі – Схід», Global Fund for Children, Joseph V Bednarek, Liza Yanovich, Oksana Dmitryak, МО “Світ України”/IO of IDPS disabilities “Word Ukraine”, КУ “Луганський обласний центр соціокультурної адаптації молоді з ОФМ”, Управління молоді та спорту Луганської ОДА, Natalie’s Kitchen, Alex Soroka, Наталія Кулик, Алла Волобуева, Наталія Діда, Aleksandr Troshanin, Віталіна Клапцуняк, Evan Slvyeuw, Pablo Mateu, Екатерина Безгинская, Zoya Ryabova, Елеонора Поліщук, Антон Волохов, Евгения Ратихина, Oksana Shabas, Gunta Anča, Niyara Chubarova, Раиса Родина, Alena Osadchaya, Виктор Минор!

На прохання друзів з FACEBOOK вказуємо електронну пошту, по якій можна зв’язатися з нами: ami-cxid@ukr.net 🎅🎅🎅