Тетяна Баранцова: “Є в мене маленький Друг… На кожному заході в Попасній він біг до мене і розповідав про свої чарівні дитячі пригоди. Війна позбавила Тімурчика рідного дому, звичного оточення, друзів, та розкидала по світу рідних людей. Іноді він мені пише в вайбер: “Як ти?.. Ми тепер в Дніпрі” і знову розповідає про своє життя. Стримано, і майже без емоцій. Боже, як хочеться, щоб ця дитинка, як і мільйони інших дітей скоріше забула про жахіття війни, щоб повернувся додому і знову так щиро та сонячно посміхався світові!
Дякую Global Fund for Children за допомогу! Ми змогли залучити братиків з Попасної до акції психологічної допомоги Санти! Щасливі, що подарунки та відчуття зимового дива вже у хлопчиків.
Перші 3 фото січень 2022 м. Попасна, інші – м. Дніпро 2023″.
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/41552511-1024x680.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/415933627-1024x686.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/415496377-1024x768.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/417174350-768x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2024/01/415975203-768x1024.jpg)