ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Об’єднати українських дітей, розкиданих нещадною війною по країні та світах, в єдиному задумі. Дати їм можливість мовою малюнку виразити щиру любов до України, свій біль, свої надії, прагнення Перемоги та Миру.

Таку мету поставили перед собою організатори Конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва “Світ України” – Міжнародна організація переселенців з інвалідністю “Світ України”, Global Fund for Children, ГО “Луганська обласна організація АМІ-Схід”, за підтримки великої кількості зацікавлених осіб та організацій.

Конкурс творчих робіт до Дня Незалежності України відбувся і перевершив усі сподівання, об’єднавши коло 160 учасників з різних куточків країни та світу (Швеція, Латвія, Канада, Ірландія, Швейцарія, Італія, Нідерланди), на конкурс надіслано майже 200 дитячих шедеврів, виконаних у різних техніках – і всього лише за чотири дні!

На підсумковій онлайн-зустрічі учасників вітали почесні гості, усі як один вони висловили щирий захват, називали найбільш вражаючі для кожного малюнки.

Дітей вітали: Гунта Анча – віце-президент Европейського форум у людей з інвалідністю, голова Латвійської організації SUSTENTO, Оксана Дмитряк – представник Дитячого глобального фонду, Оксана Шабас – менеджерка Корпусу миру США в Україні, Катерина Безгінська – заступниця голови Луганської обласної військової адміністрації, Артемчук Віолета Голова ГО Донбас СОС, Іваненко Руслана – Український медичний коледж Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, Рябова Зоя – професор УМО НАПНУ, Фоміна Світлана – Центр реабілітації Донбас Прикарпаття.

Натхненники у творчості учасників Конкурсу – Юрій Пацан – кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, заслужений художник України, Руслана Фарина – Перша Міс Україна на візку, 1996 р., співачка, Сніжана та Володимир Кернічні -Чемпіони України, Чемпіони світу, багаторазові, та майстри спорту міжнародного класу, заслужені майстри спорту України.

В цьому Конкурсі було вирішено не визначати переможців, кожна дитина отримає заслужений подарунок та яскравий Диплом учасника.