Разом з Олег Соколов. Одеська область.
“Коли ми, дорослі, можемо обійтися без свята, то в дітей другого дитинства не буде. І навіть, якщо воно припало на роки війни, то ми, дорослі, маємо докласти усіх зусиль, щоб свято у дітей було!
А що для дітлахів найприємніше у святах?
Звичайно ж ПОДАРУНКИЩиро дякую Тетяні Баранцовій, Global fund for children, ГО ЛОО АМІ-Схід, МО “Світ України” за чудові солодкі подарунки, які я міг роздати у ДЗ “Український медичний Центр реабілітації матері та дитини МОЗ України”.
А радість дітей нехай передається і нам, дорослим. Ми обов’язково переможемо!” – Олег Соколов.
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-20_16-53-55-460-879x1024.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-20_16-53-56-381-1024x800.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-20_16-53-57-378-1024x672.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-20_16-53-57-813-1024x981.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-20_16-53-57-935-1024x576.jpg)
![](https://worldofukraine.org/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-20_16-53-58-208-1024x693.jpg)