ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

У Німеччині в української біженки служба захисту дітей відібрала дитину. Там вирішили, що мама дівчинки Ірина вирушить з нею в Україну, тому малечі загрожувала небезпека.

Про це повідомляє dw.

У біженки мало не відібрали дитину

Зазначається, що Ірина самостійно звернулася до німецької служби захисту дітей з проханням про допомогу. За словами жінки, їй було важко з дитиною, адже дівчинка гіперактивна. Однак служба лише відправляла до родини соціальних працівників. Ірина ж наголосили, що це не та допомога, яку вона чекала.

Також мама дівчинки була незадоволена школою та групою продовженого дня, куди ходила дитина, яку тричі усували від занять у школі та відраховували з дитячого садка через погану поведінку. Пізніше дівчину перевели до навчального закладу, призначеного для дітей, які потребують особливого підходу.

Соціальний працівник дізнався, що Ірина вирішила поїхати в Україну. Однак попри те, що мати дівчинки пізніше заявила, що її неправильно зрозуміли, дитину тимчасово забрали через загрозу її життю. Однак згодом Ірині повернули дочку за рішенням суду.

society.novyny