ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Організатори: Global Fund for Children, МО “Світ України” , АМІ-СХІД, ЛОЦ адаптації для молоді з ОФМ, Управління молоді та спорту Луганської ОДА – 🤝об’єдналися, щоб подарувати свято українським родинам, які зараз знаходяться в різних країнах світу!

Латвія

Ми дуже щасливі, що змогли принести радість та святковий настрій дітям, які знайшли прихисток в Ризі.

Наші дівчата та хлопчики мають проблеми із здоров’ям, їх долі ускладнені війною та евакуацією, тому подібні заходи є вкрай важливими.

Дякуємо нашим безцінним друзям Gunta Anča, Andris Berzins, Niyara Chubarova, Iveta Neimane за великі серця та допомогу! Миру та щастя вам завжди!

Дякуємо, Irina Therlrtskaya!

Австрія

Неможливо передати словами, яке для нас щастя підтримати мужню, талановиту, дружню родину, яка в 2014 році рятувалася з Донецьку, а в 2022 році мусила знову залишити свою домівку та рятувати дітей за кордоном.

Чудові українці, поетеса Яна Гоздо та юрист Гоздо Валентин, не тільки виховують своїх двох прекрасних діток, а й допомагають іншим українцям, які знайшли прихисток в Австрії.

Ми дуже раді привітати дітей з Різдвяними святами!

Ірландія

Де б не були зараз українські діти, ми залучаємо їх до спілкування, мріємо разом з ними та даруємо віру в дива!

Дякуємо, Алексей Тесля та Елена Тесля!

Польща

Вітаємо з Різдвом Христових маленьких українців в Польщі!

Разом з Ромка Ромка. Дякуємо за співпрацю!

Швеція

Родини з Луганської області, які два рази вимушені рятувати дітей від війниґ, зараз знаходяться в шведському місті Övertorneå. Важко передати, які випробування випали на їх долі, особливо, якщо в одній родині 3 людини мають інвалідність.

Але їх оптимізм і віра підтримує не тільки цю сім’ю, а й інших.

Сьогодні ми вітаємо чарівних україночок та їх батьків з Різдвом Христовим! З допомогою Oleh Trachuk і Юлия Трачук діти побували в гостях у Санти!

Німеччина

Місто Hannover. Наші українські родини з Луганщини в Святий вечір об’єдналися для створення свята для дітей. Чудовий майстер-класс із створення дива власними руками!

Разом з Марина Толокова та David Tololokov. Дякуємо!