ГО "Міжнародна організація переселенців з інвалідністю"

 

Фахівці ГО Луганська обласна організація «Амі – Схід» та МО “Світ України”/IO of IDPS disabilities “Word Ukraine” долучилися до внутрішніх змагань з параплавання, яке відбулося в м.Київ присвячене Дню соборності України та організоване Інваспорт Київ

Напочатку відбувся інформативний тренінг від Володимира Моїсея https://www.facebook.com/profile.php?id=100005119476032 — майстра спорту з пауерліфтингу, учасника міжнародних змагань, який допомагає та мотивує інших. Тренери, батьки та учасники змагань із задоволенням взяли участь у тренінгу та спілкуванні й поділилися своїми проблемами та хвилюваннями.

В змаганнях взяли участь всі – від маленьких до старших дітей, але попри це, в басейні панувала атмосфера дружнього суперництва, кожен з учасників намагався покращити свій результат і перевершити свої досягнення.

Наприкінці, всі учасники отримали подаруночки від ГО Луганська обласна організація «Амі – Схід»МО “Світ України”/IO of IDPS disabilities “Word Ukraine”

Бажаємо всім учасникам перемог і досягнень, нехай на вашому шляху ніколи не буде перешкод. Кожен сьогодні переможець і неважливо яке місце посів! Нехай ці змагання стануть лише початком успіху!